GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’nun Yarıyıl Tatili Mesajı

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’nun Yarıyıl Tatili Mesajı

 

Kıymetli Velilerimiz; Eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi ve başarının artırılması için öğrenci-öğretmen-veli ilişkisinin yıl boyunca işbirliği ve iletişim içerisinde sürdürülmesi büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda, öğrencilerimizin eğitimine gösterdiğiniz ilgi ve alaka sadece not ve karne odaklı olmamalıdır. Ebeveynler olarak okul dışı zamanlarda çocuklarınızla birlikte zaman geçirerek, onlara sevgi ve desteğinizi hissettirmek, başarıya ulaşmalarında en büyük yardımcıları olacaktır.

 

Değerli Meslektaşlarımız; Geleceğimizin teminatı nesillerimizin, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, becerili, araştıran, üreten, kendine güvenen bireyler olarak yetişmeleri yolunda gösterdiğiniz gayret ve özveri her türlü övgünün üzerindedir. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarınızı devam ettireceğinize inancımız tamdır.

 

Sevgili Öğrencilerimiz; Milli ve manevi değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan bireyler olarak yetişmeniz, ülkemizin hedeflerine ulaşmasını dolayısıyla geleceğe güvenle bakmamızı sağlayacaktır. Yarıyıl tatilinde, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmeniz, kitap okumanız, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlere katılmanız, etkili ve kaliteli bir dinlenmenin yanında sizlere, tatil sonrası verimli bir şekilde eğitiminize devam etmeniz için gereken enerjiyi kazandıracaktır.

 

Bu vesileyle, 2018-2019 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sona ermesiyle yarıyıl tatiline giren ve karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizin heyecanını paylaşırken, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

 

                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                     Ertuğrul TOSUNOĞLU

                                                                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.