GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Espiye İlçe Paylaşım Toplantısına Katıldı

Sayın Müdürümüz, Espiye İlçe Paylaşım Toplantısına Katıldı

2018-2019 eğitim-öğretim yılında bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirmek ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunmak üzere, 05 Aralık 2018 Çarşamba günü, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Espiye ilçesi okul ve kurum müdürlerine yönelik paylaşım toplantısı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında yapılan toplantı; il milli eğitim şube müdürleri Emin Karahan ve Önder Kılıç ile Espiye ilçe milli eğitim yöneticileri, okul ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu toplantının başlangıcında yaptığı konuşmada; Espiye ilçesindeki okul ve kurum yöneticilerimizle, tanışma ve aksaklıkların giderilerek başarının artırılması gayesiyle bir araya geldiklerini kaydederken, kurum yöneticilerinin ekip olarak ilçe başarısının artırılması için gerekli çalışmaları yapmalarının önemini vurguladı.

Toplantıda, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk tarafından, Espiye ilçesindeki eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin sunumda bulunuldu.

 

Toplantının devamında Sayın Müdürümüz Tosunoğlu tarafından; Okul Güvenliği, Halk Eğitimi Merkezi çalışmaları, okur-yazarlık, Taşımalı eğitim, yemekhane, pansiyon, öğrenci, devamsızlıkları- sınıf tekrarı – okul terkleri, kaynaştırma eğitim alan öğrenciler, DYK (Destekleme Yetiştirme Kursları, Projelere katılım ve süreçleri (Beyaz Bayrak, Okul Sütü, AB, TÜBİTAK, Tanı-Anla-Değerlendir, Veliye Mektup, İyi Örnekler Çalıştayı, Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri vb.), ulusal ve uluslararası yarışmalar, Giresun Temalı Yarışmalar, Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla mücadele, Müfredat Programı ile ilgili yapılan çalışmalar, örnek soruların değerlendirilmesi, LGS ve TYT-AYT sınavlarına yönelik çalışmalar, başlıkları olmak üzere eğitim öğretime dair birçok konuda paylaşım ve hatırlatmalarda bulunuldu.

 

Sayın Müdürümüz toplantıda ayrıca, okul ve kurum müdürlerini tek tek dinleyerek ihtiyaç ve sorunlarını not etti, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

Toplantının sonunda Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okul ve kurum müdürlerimize yapacakları özverili çalışmalar için şimdiden başarılar diledi.

 

05-12-201805-12-201805-12-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.