GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz İlçe Paylaşım Toplantılarına Yağlıdere ile Devam Etti

Sayın Müdürümüz İlçe Paylaşım Toplantılarına Yağlıdere ile Devam Etti

2018-2019 eğitim-öğretim yılında bugüne kadar yürütülen çalışmaları değerlendirmek ve yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgilendirmede bulunmak üzere, 10 Aralık 2018 Pazartesi günü, Yağlıdere Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda, Yağlıdere ilçesindeki okul ve kurum müdürlerine yönelik paylaşım toplantısı düzenlendi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’nun Başkanlığında yapılan toplantı; il milli eğitim şube Müdürleri Gökay Tuncer ve Fazlı Çiçek ile Yağlıdere ilçe milli eğitim yöneticileri, okul ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Toplantıda Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk tarafından, Yağlıdere ilçesine ait eğitim öğretim istatistikleri ve yürütülen faaliyetlerle ilgili sunum yapıldı.

 

Toplantının devamında Sayın Müdürümüz Tosunoğlu tarafından; Okul Güvenliği, Halk Eğitimi Merkezi çalışmaları, okur-yazarlık, Taşımalı eğitim, yemekhane, pansiyon, öğrenci, devamsızlıkları- sınıf tekrarı – okul terkleri, kaynaştırma eğitim alan öğrenciler, DYK (Destekleme Yetiştirme Kursları, Projelere katılım ve süreçleri (Beyaz Bayrak, Okul Sütü, AB, TÜBİTAK, Tanı-Anla-Değerlendir, Veliye Mektup, İyi Örnekler Çalıştayı, Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri vb.), ulusal ve uluslararası yarışmalar, Giresun Temalı Yarışmalar, Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla mücadele, Müfredat Programı ile ilgili yapılan çalışmalar, örnek soruların değerlendirilmesi, LGS ve TYT-AYT sınavlarına yönelik çalışmalar, başlıkları olmak üzere eğitim öğretime dair birçok konuda paylaşım ve hatırlatmalarda bulunuldu.

 

Sayın Müdürümüz toplantıda ayrıca, okul ve kurum müdürlerini tek tek dinleyerek ihtiyaç ve sorunlarını not aldı, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

Toplantının sonunda Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okul ve kurum müdürlerimize yapacakları özverili çalışmalar için şimdiden başarılar diledi.

 

11-12-201811-12-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.