GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitimi Kurslarını Ziyaret Etti

Sayın Müdürümüz, Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitimi Kurslarını Ziyaret Etti

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme Geliştirme Genel Müdürlüğü uhdesinde yürütülen “Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitimi Kursları” ülkemiz genelinde, 22 Ekim – 17 Kasım 2018 tarihleri arasında uygulanmaya başlanmış olup, ilimizde de söz konusu eğitimler, belirlenen program dahilinde eğitim yöneticilerimize verilmeye başlanmıştır.

 

Bu kapsamda; İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Güre Ortaokulu´nda düzenlenen Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitimi Kurslarını ziyaret ederek, katılımcı müdür ve müdür yardımcılarımızla bir araya geldi. Ziyaretlerde, İl Mili Eğitim Şube Müdürleri Önder Kılıç ve Ali Topçu da hazır bulundu.

 

Sayın Müdürümüz kurs ziyaretlerinde eğitim görevlilerinden çalışmalarla ilgili bilgi alırken, kursa katılan eğitim yöneticilerimizle de bir süre sohbet etti.

 

Bakanlığımızca, UNICEF işbirliği ve Erciyes Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülen Kapsayıcı Eğitim programı ile başta dezavantajlı çocuklar olmak üzere tüm çocuklarımıza hizmet sunan eğitim personellerinin kapasitesinin güçlendirilmesi ve her çocuğun kaliteli kapsayıcı bir eğitime erişimi amaçlanmaktadır.

 

26-10-201826-10-201826-10-201826-10-2018

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.