GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Necati Akkurt’ un 2017 YGS Sınavı Başarı Mesajı ve Hatırlatmaları

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati Akkurt 12 Mart Pazar günü yapılacak 2017 YGS Sınavı için öğrenci ve öğretmenlerimize yönelik Başarı Mesajı ve Hatırlatmalarda bulundu.
Sayın Müdürümüz Necati Akkurt’ un 2017 YGS Sınavı Başarı Mesajı ve Hatırlatmaları

 

12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak 2017 Yılı Yükseköğretime Geçiş (YGS) Sınavına girecek olan tüm 12. sınıf öğrencilerimize can-ı gönülden başarılar diliyorum. Ayrıca sınavda görev alacak tüm öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.

 

Bu vesile ile Hafta sonu yapılacak YGS sınavı ile ilgili olarak bir kaç hususu hatırlatmak istiyorum.

 

1-   Saat 10:00´ da başlayacak olan sınav için öğrenciler en geç 09:45´e kadar salonlara alınacaktır. Saat 09:45´ ten sonra binalara öğrenci alınmayacaktır.

2-   Sınavda görev alacak öğretmenlerimizin sınav saatinden bir buçuk saat önce, yani, saat 08:30´ da görev yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

3-   Kimlik değiştirmek için başvuru yapan öğrencilerin geçici kimlik kartıyla sınava girmelerine müsaade edilecektir. Nüfus Müdürlüklerinde yaşanacak yoğunluklar dikkate alınarak kimlik değiştirme işlemleri son güne bırakılmamalıdır.

 

Sınav öncesi ve esnasında herhangi bir olumsuzluk ve mağduriyetin yaşanmaması için için öğrenci ve öğretmenlerimizin yukarıda belirtilen hususlara da azami özen göstermeleri isteğiyle, tekrardan tüm öğrencilerimize başarılar, öğretmenlerimize de kolaylıklar dilerim.


  

                                                                                                          Necati Akkurt
                                                                                                    İl Milli Eğitim müdürü

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.