GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sayın Müdürümüz, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 17 Aralık 2018 Pazartesi günü ilimiz merkezde bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Sayın Müdürümüzün ziyaretinde, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ile okulumuz yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu.

 

Okul Müdürü Köksal Kubat’tan okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okulun fiziki ortamlarını ve eğitim öğretim alanlarını gezerek incelemelerde bulundu. Okul güvenliğiyle ilgili çalışmaları ve alınan önlemleri de yerinde gözlemleyen Müdürümüz Tosunoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

 

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, öğretmenler odasını ziyaret ederek, öğretmenlerimizle bir araya geldi ve onlarla bir süre sohbet ederek, istek ve önerilerini dinledi.

 

Sayın Müdürümüz, gençlerimizin geleceğe, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak hazırlanmaları için emek ve çaba harcayan öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

 

18-12-201818-12-201818-12-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.