GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Okullarımızda İncelemelerde Bulundu

Sayın Müdürümüz, Okullarımızda İncelemelerde Bulundu

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 7 Aralık 2018 Cuma günü ilimiz merkezde bulunan Çıtlakkale Ortaokulu ve Çıtlakkale İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde, Şube Müdürleri Emin Karahan ve Önder Kılıç ile okullarımızın yönetici ve öğretmenleri hazır bulundu.

 

Okul Müdürü Baha Özdemir’den aynı binada hizmet veren okullarımızın fiziki yapısı ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, eğitim öğretim ortamlarını ve spor alanlarını gezdi. Müdürümüz ayrıca, okul kantinini de gezerek hijyen yönünden inceleme ve denetimde bulundu.

 

Okul güvenliğiyle ilgili çalışmaları ve alınan önlemleri yerinde gözlemleyen Müdürümüz Tosunoğlu, okul girişindeki güvenlik görevlisi ile bir süre sohbet etti.

 

Sayın Müdürümüz, öğretmenler odasını ziyaret ederek, öğretmenlerimizle bir araya geldi ve onlarla sohbet edip, istek ve önerilerini dinledi. Müdürümüz öğretmenlerimizin derslerde EBA içeriklerini kullanmalarının önemini belirtirken, özellikle LGS’ye hazırlanan 8. sınıfların derslerine giren öğretmenlerimizin, Bakanlığımızca yayınlanan örnek sorular üzerine yoğunlaşmalarını istedi.

 

Sayın Müdürümüz, çocuklarımızın geleceğe, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilim ve teknolojiyi kullanabilen, bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak hazırlanmaları için emek ve çaba harcayan öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

 

07-12-201807-12-201807-12-2018

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.