GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Şampiyon Minik Sporcuları Ödüllendirdi.

Sayın Müdürümüz, Şampiyon Minik Sporcuları Ödüllendirdi.

Sayın Müdürümüz Necati AKKURT, 13.Uluslararası Palandöken Karate Turnuvasında 4 madalyayla dönen Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü sporcularını ödüllendirdi.

 

Türkiye Karate Federasyonu tarafından 4-7 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen 13. Palandöken Uluslararası Karate Şampiyonasına 30 farklı ülkeden 2 bin sporcu katıldı.

 

Şampiyonaya ilimizi temsilen minikler kategorisinde, Yağlıdere Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübünden 10 sporcu katıldı. Minik sporcularımız şampiyonadan iki birincilik, bir ikincilik ve bir de üçüncülük derecesi elde ederek 4 madalyayla ilimize döndü.

 

İlk defa katıldığımız Uluslararası Şampiyonada Yağlıdere Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübünden; Gürkan Kağan Kılıç ve Mehmet Akif Çıtlak birinci,  Ayhanım Öztürk ikinci ve Tunahan Çayan da üçüncü oldu.

 

İlimizi başarıyla temsil eden karatecileri kutlayan Sayın Müdürümüz Necati AKKURT, sporcuların başarılarının devamını dileyerek ödüllerini verdi.

 

 

Başarılı sporcuların Makam ziyaretinde; Yağlıdere ilçe Milli Eğitim Müdürü Suat Soylu, Yağlıdere ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Alpaydın, Yağlıdere Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı ve Sporcuların antrenörü Murat Yıldızlar da hazır bulundu.



12-08-201612-08-201612-08-201612-08-2016

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.