GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti

Sayın Müdürümüz Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 31 Aralık 2018 Pazartesi günü ilimiz merkezde bulunan Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret etti. Sayın Müdürümüzün ziyaretinde, okul yönetici ve öğretmenleri hazır bulundu.

 

Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Hakan Demir’den okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okulun fiziki ortamlarını ve eğitim öğretim alanlarını gezerek incelemelerde bulundu. Okul güvenliğiyle ilgili çalışmaları ve alınan önlemleri yerinde gözlemleyen Müdürümüz Tosunoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

 

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, ziyaretinde öğretmenlerimizle de bir araya geldi. Sıcak bir ortamda öğretmenlerimizle bir süre sohbet eden Müdürümüz, istek ve önerilerini de dinledi.

 

Sayın Müdürümüz, gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak geleceğe hazırlanmaları için özverili bir çalışma sergileyen öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

02-01-201902-01-201902-01-2019 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.