GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında, ilimiz genelindeki Halk Eğitimi Merkezi müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ve Şube Müdürü Cemal KAYİŞ  de hazır bulundu.

 

10 Eylül 2019 Salı günü Giresun Halk Eğitimi Merkezinde düzenlenen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından, 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek Giresun Öğrenme Şenliğinde sergilenecek halk eğitimi merkezi faaliyetleri ile ilgili planlamalar ve paylaşımlar yapıldı.

 

Toplantıda Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, halk eğitimi merkezi müdürlerimizden; 2019-2020 eğitim öğretim yılında, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için kurs çeşitliliğin artırılması, okuma yazma seferberliği kursları, açık öğretim okullarının iş ve işlemleri ile halk eğitimi merkezlerinde yapılan faaliyetlerin tanıtımı ve halkla buluşması gibi hayat boyu öğrenme faaliyetlerinin titizlik ve hassasiyetle yürütülmesini istedi.

Halk eğitimi merkezlerinin 2019-2020 eğitim öğretim yılı faaliyetleri, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

10-09-2019

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.