GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez İlçe Eğitim Kurumları Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez İlçe Eğitim Kurumları Müdürleriyle Toplantı Yaptı

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle, yürütülen faaliyetleri değerlendirmek ve yapılacak çalışmalarla ilgili paylaşımlarda bulunmak üzere 17 Ağustos Salı günü Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Merkez ilçe bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında yapılan toplantıda, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile merkez ilçede bulunan okul ve kurum müdürleri hazır bulundu.

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu toplantıda; Eğitim öğretimin başlamasıyla okul ve kurumlarımızın yürüteceği faaliyetlerle ilgili bilgilendirme ve hatırlatmalarda bulundu. 

 Toplantıda; 2021-2022 yılı eğitim öğretimin başlaması ile ilgili yapılacak çalışmalar, Korona virüsle mücadele, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi, Liselere ve Yüksek Öğretime Geçiş, Yenilenen Temel Eğitim ve Ortaöğretim Programları, Akademik Başarıların Arttırılmasına Yönelik Çalışmalar, Devam ? Devamsızlık, Projeler, Çalıştay,  Ders Dışı Eğitim Çalışmaları ( Sosyal Kültürel Etkinlikler ), Yarışmalar, Robotik Tasarım Atölyeleri,  Yaparak Yaşayarak Öğrenme, Özel Eğitim, Eğitim Kaynaklarının Ortak Kullanımı, Okulların Hijyen Durumu-Taşıma-Pansiyonlar, Yaygın Eğitim, Hizmet İçi Eğitim ihtiyaçları, Hizmet İçi Eğitim İhtiyaçlarının Talepler Doğrultusunda Planlanması konularında bilgilendirme ve hatırlatmalar yaptı.

 Müdürümüz Tosunoğlu, müdürlerimize, Eğitim öğretim faaliyetlerinde kalitenin yükseltilmesi ve akademik başarının artırılması için tüm yöneticilerimizin gereken titizlik ve hassasiyeti göstereceklerine inandığını dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 Sayın Müdürümüz toplantıda ayrıca, okul ve kurum müdürlerimizin ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

18-08-202118-08-202118-08-202118-08-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.