GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez İlçe Ortaokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez İlçe Ortaokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü Merkez ilçe ortaokul ve imam hatip ortaokulu müdürleriyle toplantı yaptı.

 

Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, sosyal mesafe, korunma ve hijyen kurallarına riayet edilerek düzenlenen toplantı, Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar ile Merkez ilçede bulunan ortaokul ve imam hatip ortaokulu müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Toplantının başlangıcında Sayın Müdürümüz Tosunoğlu tarafından uzaktan eğitim süreci başta olmak üzere bugüne kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesi yapılırken, normalleşmeyle birlikte bundan sonra yapılacak faaliyetlerle ilgili de önemli hatırlatmalarda bulunuldu.

 

Müdürümüz Tosunoğlu toplantıda ortaokul müdürlerimizden; Sınıf, branş ve rehber öğretmenlerin LGS tercih döneminde, öğrencilerimize destek ve rehberlik çalışmalarını artırarak sürdürmelerini istedi.

 

Toplantıda okul müdürlerimizin isteklerin ve görüşlerini de dinleyen Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu; Normalleşme süreciyle birlikte eğitim öğretimde sosyal mesafe, korunma ve hijyen kurallarına uymaya devam edeceğimizi belirterek, yeni dönemde de okul müdürlerimizin ekip ruhu içerisinde tüm öğretmenlerimizle birlikte, okul ve il başarısının yükselmesi için gereken özveri ve gayreti göstereceklerine inandığını belirterek, çalışmalarında şimdiden başarılar diledi.

21-07-202021-07-202021-07-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.