GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin devamsızlığını azaltmak, başarıyı artırmak, öğrencilerin zararlı alışkanlıklar kazanma riskini azaltmak ve başarılı öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla hazırlanan "Tanı, Anla, Değerlendir" isimli yerel projemiz 2019-2020 yılı faaliyetleri kapsamında veli ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Çıtlakkale Ortaokulu 5. Sınıfında öğrenim gören öğrencimizin ailesini evinde ziyaret etti.

 

Ailemizin misafirperverliği ve ikramları ile sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, öğrencimizin ailesiyle sohbet ederek, okul dışında geçirdiği zamana dair bilgiler aldı. Sayın Müdürümüz, bu tür ziyaretlerin önemine vurgu yaparken, okul-öğrenci-veli ilişkisini sağlamlaştırarak, öğrencilerimizin gelişimini olumlu yönde desteklediğini dile getirdi.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde; Şube Müdürü Fazlı Çiçek, AR-GE Birimi Üyesi Ekrem Genç ve Çıtlakkale Ortaokulu Müdürü Baha Özdemir, Müdür Yardımcısı Lale Sarıoğlu, Sınıf Öğretmeni Nuray Akkaya ve Rehber Öğretmen Reva Kendir de hazır bulundu. 

19-12-201919-12-201919-12-201919-12-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.