GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'ndan DOKAP Başkanına Teşekkür Ziyareti

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'ndan DOKAP Başkanına Teşekkür Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nı ziyaret ederek, Başkan Sayın Yusuf Mengi'ye, eğitim yatırımlarına verilen destekten dolayı teşekkür etti.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Marancı ve AR-GE Birimi görevlisi Ekrem Genç de hazır bulundu.

 

"Ülkemizdeki eğitim öğretim göstergelerinin incelendiğinde; ilimizin her açıdan Türkiye ortalamasının üstünde olmasının sebeplerinden birinin de yerel imkânlardan faydalanmak ve bu dinamikleri ortaya çıkarmaktır" diyen sayın müdürümüz, DOKAP'ın Piraziz ve Yağlıdere ilçelerinde eğitim yatırımlarına destek vermesinden dolayı teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, DOKAP destekli "Sürekli Eğitim Merkezi" kurulmasıyla ilgili görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, başkanlık olarak eğitimi geliştirici yatırım ve projelere her zaman destek vermeye hazır olduklarını belirten Sayın Mengi, ziyaretlerinden dolayı Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'na teşekkür ederek işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.

20-08-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.