GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ KAYADİBİ İLKOKULU/ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

SAYIN VALİMİZ KAYADİBİ İLKOKULU/ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Okul ziyaret ve incelemelerine devam eden Sayın Valimiz Hasan KARAHAN, bu sabahki mesaisine, beraberinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT ile birlikte Merkez Kayadibi İlkokulu ve Ortaokulu’nda incelemelerde bulunarak başladı.

 

Sayın Valimiz ziyarette; Müdürümüz Necati AKKURT ve Okul Müdürü Kenan BAYBURT’tan okulun eğitim-öğretimi ile fiziki durumu hakkında bilgiler aldı.

 

Okul bünyesinde ilkokul ve ortaokul olmak üzere, 13 öğretmen ve 155 öğrenciyle birlikte tam gün olmak üzere eğitim-öğretim faaliyetlerine devam ettikleri bilgisini veren Okul Müdürü BAYBURT, okullarında bir kütüphane, bir fen laboratuvarı ve bir de bilgisayar sınıfı bulunduğunu belirtti.

 

Öğretmenler odasında bir araya geldiği öğretmenlerle bir süre sohbet eden Sayın Valimiz, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak, karşılaşılan sorunları dinledi.

 

 

Sınıfları da gezen Valimiz, ders içi aktiviteleri bir süre takip etti. İlk olarak anasınıfını ziyaret eden Vali KARAHAN, miniklere çikolata dağıttıktan sonra ilkokul ve ortaokul bünyesinde bulunan sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle bir süre sohbet etti.


28-02-201728-02-201728-02-2017

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.