GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Öğretmenlerimizi Makamında Kabul Etti

Sayın Valimiz Öğretmenlerimizi Makamında Kabul Etti

24 Kasım Öğretmen Günü kutlamaları çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu başkanlığında bir grup idareci ve öğretmen Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirirken, onlara sadece okuma yazmayı değil; insani, ahlaki, vicdani, milli ve manevi duyguları da öğreten öğretmenlerin hiçbir zaman hakkının ödenemeyeceğini söyledi. Öğrencisinin yüreğine dokunmayı başaran öğretmenlerin unutulmaz olacağını kaydeden Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları; “Bir öğretmen, öğrencisinin yüreğine dokunmasını başarabiliyorsa unutulmaz olur. O, bir ışık gibidir. Öğrettikleri ile milyonlarca yürekte meşale gibi sürekli yanar. Onların, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi için harcadıkları çabaları büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz” dedi.

Ziyarette; İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Şube Müdürleri ve bazı okul müdürleri ile öğretmenler hazır bulundu.

23-11-201823-11-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.