GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, TSKGV’Ye Destek Olan Öğrencilere Madalya Verdi

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, TSKGV’Ye Destek Olan Öğrencilere Madalya Verdi

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına (TSKGV) 5 Bin Lira bağış yapan Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.

Kabulde; İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ve Piraziz İlçe Milli Eğitim Müdür Burhan Bayrak da hazır bulundu.

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, 9 Ocak Çarşamba günü bağışta bulunan öğrencilerimizi makamında kabul ederken, örnek davranışlarından dolayı kutladıktan sonra TSKGV Giresun Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı olarak gümüş madalya ve beratlarını öğrencilere verdi.

Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde okuyan 11. Sınıf öğrencilerinden Osman Can Aktaş, Arda Gürsoy, Seher Gül Akyar, Zelişan Türk, Sıla Çakır, Selin Sıpçık, Ayça Güner ve Busenur Çelebi, Proje Koordinatörü Öğretmenleri Gürhan Cabbar koordinesindeki "Nasıl Bir Gençlik" projesi kapsamında “FINDIKSAN” isimli grup kurmuş ve evlerinden getirdikleri fındıkları son ders saati sonunda okulda kırıp, ilçedeki bir fırında kavurduktan sonra paketlemek suretiyle bağış adı altında okul ve okul dışında satarak, elde ettikleri 5 Bin Türk Lirası geliri Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına (TSKGV) bağışlamıştı.

09-01-201909-01-201909-01-201909-01-2019

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.