GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Seramik ve Cam Teknolojisi Alanı Tanıtım Videomuz Bakanlığımızın Sosyal Medya Hesaplarında Yayımlanmaya Layık Görüldü

Seramik ve Cam Teknolojisi Alanı Tanıtım Videomuz Bakanlığımızın Sosyal Medya Hesaplarında Yayımlanmaya Layık Görüldü

Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, yaygın eğitim kapsamında düzenlenen halk eğitimi kurslarının tanıtımı ve farkındalığını artırmak amacıyla değerlendirmeyi geçen kurs tanıtım videolarını resmi sosyal medya platformlarında yayınlamaktadır.

Bu doğrultuda; Giresun Şehit İsmail Bay Halk Eğitimi Merkezinin hazırlamış olduğu Seramik ve Cam Teknolojisi Alanı Tanıtım Videosu, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün resmi Youtube ve Twitter hesaplarında yayınlanmaya layık görülmüştür.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, ilimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerine dair tanıtım videosu ve görsellerin, Bakanlığımızın desteğiyle ulusal düzeyde yayımlanmasının ve ilgi görmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Seramik ve Cam Teknolojisi Alanı Tanıtım Videosunun hazırlanmasında emeği geçen Şehit İsmail Bay Halk Eğitimi Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerimizi tebrik etti.

 

Tanıtım videosunu izlemek için TIKLAYINIZ...

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.