GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK İl Müdürünün Sayın Müdürümüze Makam Ziyareti

SGK İl Müdürünün Sayın Müdürümüze Makam Ziyareti

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erdal Özdemir Sayın Müdürümüz Necati Akkurt’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette, SGK İl Müdürü Özdemir; Bakanlığımız ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı arasındaki protokol çerçevesinde İlimizde gerçekleştirilecek olan “Sosyal Güvenlik Elçileri Haydi Yarışmaya” isimli yarışma hakkında bilgiler vererek, söz konusu yarışmaya katılacak 2016 yılında İlimizdeki ilkokul öğrencileri arasından belirlenmiş olan 55 (elli beş) öğrencimize, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığınca gönderilen mektupları ve afişleri Sayın Müdürümüze teslim etti.

 

SOSYAL GÜVENLİK ELÇİLERİ “HAYDİ YARIŞMAYA"

 

Son katılımın 26 Nisan 2017 olduğu yarışmaya, 19 Eylül, Gazipaşa ve Yeşilgiresun ilkokullarında öğrenim gören Sosyal Güvenlik Elçisi öğrencilerimiz, sosyal güvenlikle ilgili anılarını paylaştıkları eserlerle katılacaklardır. Yarışmaya katılan eserler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü üyelerinden oluşacak jüri tarafından değerlendirilecek olup dereceye giren öğrenciler ödüllendirilecektir.

 

12-04-201712-04-201712-04-2017

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.