GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Şuur İçin Şiir Ezberle'' Projemiz İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisinde 100 Okul Arasına Seçildi

''Şuur İçin Şiir Ezberle'' Projemiz İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisinde 100 Okul Arasına  Seçildi

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından "Başarılar Paylaştıkça Artar" sloganı ile düzenlenen İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisinin değerlendirme sürecinde ilimizden, Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi 'nin "Şuur İçin Şiir Ezberle" isimli projesi, Bakanlığımızca yapılan değerlendirme sonucu Ulusal olarak 100 okul arasına girmeyi başarmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, projenin hazırlık ve başvuru aşamasında emek ve katkılarından dolayı Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İmam Hatip Okullarındaki Başarılı Örnekler Sergisi ile öğrencilerin bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere yönelik çalışmalar yapması, çalışmalarını sistemli bir şekilde sürdürmesi ve katılımının artırılması, öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik faaliyetlerin yapılması, okulların fiziksel altyapılarının iyileştirilmesi ve mevcut fiziksel imkânların daha etkin kullanılması, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük programlarının hayata geçirilmesi yoluyla başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

07-07-202107-07-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.