GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Tanı, Anla, Değerlendir” Projesi Veli Ziyaretleri Başladı

“Tanı, Anla, Değerlendir” Projesi Veli Ziyaretleri Başladı

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin devamsızlığını azaltmak, başarıyı artırmak, öğrencilerin zararlı alışkanlıklar kazanma riskini azaltmak ve başarılı öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla hazırlanan "Tanı, Anla, Değerlendir" isimli yerel projemiz yürütülmeye başlanmıştır.

Proje ile ilimiz genelindeki okullarda öğrenim gören öğrencilerimizin velilerine, il, ilçe milli eğitim yöneticileri ile okullarımızın yönetici ve öğretmenleri tarafından ev ziyaretleri gerçekleştirilerek, öğrenci, öğretmen, veli ilişkisinin önemine dair farkındalık oluşturmak amaçlanmaktadır.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu proje kapsamında, Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören öğrencimizin ailesini evinde ziyaret etti. Ailemizin konukseverliği ve ikramları ile samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, öğrencimizin ailesiyle istişarelerde bulunurken, öğrencimizin okul dışında geçirdiği zamanına dair velilerimizden bilgiler aldı.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan, AR-GE Birimi Üyesi Ekrem Genç, Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi Müdürü Servet Yüksektepe, Müdür Yardımcısı Tuncer İşcan, Sınıf Öğretmeni Ayşe Handan Altındağ ve Rehber Öğretmeni Kenan Uçak da hazır bulundu.

 

15-11-201815-11-201815-11-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.