GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Tanı, Anla, Değerlendir” Projesi Veli Ziyaretleri

“Tanı, Anla, Değerlendir” Projesi Veli Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, öğrencilerimizin devamsızlığını azaltmak, başarıyı artırmak öğrencilerin zararlı alışkanlıklar kazanma riskini azaltmak ve başarılı öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla hazırlanan "Tanı, Anla, Değerlendir" isimli yerel projemiz yürütülmeye başlanmıştır. Proje ile merkez ilçede bulunan okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimizin velilerine evde ziyaretler gerçekleştirilerek, öğrenci, öğretmen, veli ilişkisinin önemine dair farkındalık oluşturmak amaçlanmaktadır.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, proje kapsamında, Güre Ortaokulu, Kanuni Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu´ndaki öğrencilerimizin velilerine değişik günlerde yapılan ziyaretlere katıldı.

 

Velilerimizin misafirperverlikleri ile sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, Müdürümüz Necati Akkurt, öğrencilerimizin aileleriyle istişarelerde bulundu.

 

Sayın Müdürümüzün veli ziyaretlerine dair kareler aşağıda yer almaktadır.

 

Projenin faaliyeti olarak gerçekleştirilmekte olan Veli Ziyaretleri kapsamında; İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, Merkez Güre Ortaokulu öğrencimiz ve Ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Karahan, Güre Ortaokulu Müdürü Ertan Akyol, Müdür Yardımcısı, İbrahim Dervişoğlu, Sınıf Öğretmeni Zeynep Gültepe ve Rehber Öğretmeni Tahsin Temizer de hazır bulundu.

 

 

10-01-201810-01-201810-01-201810-01-2018

 

 

Sayın Müdürümüz Akkurt´un Kanuni Ortaokulu´nda öğrenim gören öğrencimizin velisine yaptığı ziyarette beraberinde,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan, Şube Müdürü Ömer Karakayalı, Kanuni Ortaokulu Müdürü Olgun Albayrak, Müdür Yardımcısı Gülay Ilgaz, Sınıf Öğretmeni Burcu Bektaşoğlu ve Rehber Öğretmeni Deniz Kaçmaz da hazır bulundu.

 

15-01-201815-01-2018

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu öğrenci velimizi de "Tanı, Anla, Değerlendir" projemiz kapsamında ziyaret etti. Ziyarette Sayın Müdürümüz Akkurt´a, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Murat Pir, Müdür Yardımcısı Ayşe Kaya, Sınıf Öğretmeni Kemal Karaman ve Rehber Öğretmeni Yüksel Özdemir de eşlik etti.

 

15-01-2018

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.