GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Hizmeti Kapsamındaki Şoförlere Eğitim Verildi

Taşımalı Eğitim Hizmeti Kapsamındaki Şoförlere Eğitim Verildi

Bakanlığımız Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği gereğince; İlimiz Merkez ilçede Taşımalı Eğitim Hizmeti kapsamında öğrenci taşıma işi yapan sürücülere yönelik eğitim düzenlendi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 25 Ekim 2018 Perşembe günü Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitime katıldı.

 

Eğitimin açılışında bir konuşma yapan Sayın Müdürümüz Tosunoğlu; Taşımalı eğitim sürücülerine araç içinde ve trafikte kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunurken, sürücülerimizden davranış ve trafik kuralları konusunda öğrencilerimize iyi birer örnek olmalarını istedi. Müdürümüz ayrıca, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla araç bakımlarının yaptırılmasını vurguladı.

Sayın Müdürümüz konuşmasının sonunda, Taşıma hizmetiyle eğitim öğretimin parçası olan şoförlerimizin, gösterecekleri özen ve titizlikle sorunsuz bir yıl geçirmelerini diledi.

 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar, Şube Müdürü Önder Kılıç, İl Jandarma Trafik Şube Müdürü Şenel Eryavuz ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürü Ferda Yılmaz tarafından verilen eğitimde, sürücülerin Taşımalı Eğitim hizmeti verirken dikkat etmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirme ve uyarılarda bulunuldu.

 

Eğitimde, Müdürlüğümüz, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan sunumlarla sürücülere görsel olarak da paylaşımlarda bulunuldu.

 

26-10-201826-10-201826-10-201826-10-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.