GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''TELAFİDE BEN DE VARIM'' Faaliyetleri Devam Ediyor

''TELAFİDE BEN DE VARIM'' Faaliyetleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, "Telafide Ben de Varım'' etkinliklerini yerinde gözlemlemek üzere yaptığı okul ziyaretlerine Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi ile devam etti.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Kılıç'ın eşlik ettiği ziyaretlerde okulumuz yönetici, öğretmen ve öğrencileri de hazır bulundu.

Ziyaretinde Müdürümüz Tosunoğlu'na, Okul Müdürü Azmi Bıçakçı tarafından "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında yaz dönemi boyunca yapılan etkinlikler hakkında bilgi sunuldu.

Daha sonra sınıfları ziyaret eden Müdürümüz Tosunoğlu,  program kapsamında düzenlenen Edebiyat okumaları ile Meslek Seçimi ve Kariyer Planlaması konulu sınıf içi etkinliklere katıldı.

Müdürümüz Tosunoğlu sınıflardaki öğrenci ve öğretmen ve eğitmenlerle kısa kısa sohbet ederken, tatil döneminde etkinliklere devam ettikleri için tebrik ederek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Ziyarette yaptığı değerlendirmede; ''Telafide Ben de Varım'' programı etkinliklerine katılım ve ilginin yoğun olduğunu vurgulayarak duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Program kapsamındaki etkinliklerin uzun süredir evlerinde kalan çocuk ve gençlerimizin, üzerindeki olumsuz etkileri atmaları ve fiziksel, kültürel ve sosyal yönden gelişmeleri için önemini vurguladı. "Telafide Ben de Varım" etkinliklerinde emeği ve katkısı bulunan tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür etti.

Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve 5 Temmuz 2021 itibariyle başlayan ''Telafide Ben de Varım'' programı; il merkezi ve ilçelerdeki okullarımızda, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre akademik, fiziksel, sosyal duygusal, kültürel ve sportif alanlarda düzenlenen etkinliklerle 31 Ağustos 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

03-08-202103-08-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.