GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Değer Ödülleri Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz

Türkiye Değer Ödülleri Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz

Türkiye Değer Ödüllerinin beşincisi Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi arasında imzalanan Türkiye Değer Ödülleri İşbirliği Protokolü çerçevesinde, 2015-2016 eğitim öğretim yılında tüm Türkiye genelinde özel ve resmi ortaokul ve ortaöğretim kurumlarını kapsayacak şekilde, Sorumluluk ana temasında düzenlenmektedir. Türkiye Değer Ödülleri öğrencilerimizde ve toplumda ahlaki değerler yönünden farkındalık oluşturmayı, topluma ve kişiye yararı olacak temel değerleri gündeme getirerek bilinç kazandırmayı, öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimini desteklemeyi, evrensel, kültürel ve manevi değerlere sahip olmanın öğrencilerimize kendileriyle barışık, mutlu ve başarılı bir kişilik kazandırdığını fark ettirmeyi, “Değer Ödülü” kategorisinde başarılı olan öğrencilerin ise kendi yakın çevrelerine ve arkadaşlarına rol model olmalarını sağlayarak okullarımızda gündem oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda düzenlenen yarışmada İlimizde seçici kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda İlimizde dereceye giren öğrencilerimizin eserleri Türkiye Finali Seçici Kuruluna gönderildi.

 

Liseler Arası Dereceye Giren Öğrencilerimiz

 

 

ADI SOYADI

OKUL

KATEGORİ

ESER DALI

DERECE

1

Aydanur KILIÇ

Giresun Güzel Sanatlar Lisesi

Eser Ödülü

Karikatür

İl Birincisi

2

Eda Nur ÇAKIR

Dereli Anadolu Lisesi

Eser Ödülü

Hikâye

İl Birincisi

3

Ramazan YILMAZ

Piraziz Anadolu Lisesi

Eser Ödülü

Şiir

İl Birincisi

4

Mehmet Can  ÜLKER

Piraziz Şehit Öner Güner Anadolu Lisesi

Eser Ödülü

Kısa Film

İl Birincisi

5

Beyzanur YAZAR

Giresun Mimar Sinan
Anadolu Lisesi

Eser Ödülü

Resim

İl Birincisi

 

 

 

 

 

Ortaokullar Arası Dereceye Giren Öğrencilerimiz

 

ADI SOYADI

OKUL

KATEGORİ

ESER DALI

DERECE

1

Selcan BAYRAK

Piraziz Bozat  YBO

Eser Ödülü

Karikatür

İl Birincisi

2

Azra Dila KARABÜRK

Cumhuriyet Ortaokulu

Eser Ödülü

Hikâye

İl Birincisi

3

Hilal YENİAY

Kovanlık Ortaokulu

Eser Ödülü

Şiir

İl Birincisi

4

Beyza GÜVEN

Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu

Eser Ödülü

Kısa Film

İl Birincisi

5

Berke Mustafa KOÇ

Kanuni Ortaokulu

Eser Ödülü

Resim

İl Birincisi

 

 

Değer  Ödülü Kategorisinde Dereceye Giren Öğrencilerimiz

 

 

ADI SOYADI

OKUL

KATEGORİ

ESER DALI

DERECE

1

Kübra KUTSAL

Arif Safi Çok Programlı Anadolu Lisesi

Değer Ödülü

Sorumluluk

İl Birincisi

2

Şeyma BIÇAK

Hasan Ali Yücel Ortaokulu

Değer Ödülü

Sorumluluk

İl Birincisi

 

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.