GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Okullarımızı Ziyaret Etti

Valimiz Okullarımızı Ziyaret Etti

      Valimiz Sayın Hasan KARAHAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT okullarımızı ziyaret etti.

     Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini ziyaret eden Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, öğretmenlerle de bir araya geldi.Öğretmnelerle bir süre sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi. Ardından sınıflara giren Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, öğrencilerin dersteki aktivitelerini bir süre izledi. Öğrencilerin resim dersinde yaptığı tabloları büyük bir beğeniyle inceleyen Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, geleceğin sanatçı ve sporcularını yetiştiren okulun öğretmen ve öğrencilerini kutladı.

     Güzel Sanatlar ve Spor Lisesinden sonra Giresun Fen Lisesini ziyaret eden Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, okulla ilgili bilgi aldı. Ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir toplantı yapan Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, velilerle iletişimin önemine dikkat çekti. Öğrencilerin  yenilenen ve gelişen en son teknoloji ve bilgi birikimiyle yetişmesinde öğretmenlere büyük rol düştüğünü belirten Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, öğretmenlerden kendilerini sürekli yenilemelerini ve geliştirmeleri tavsiyesinde bulundu.

     Son olarak Kanuni Ortaokulunda incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Hasan KARAHAN, Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin öğrencilere yönelik olarak yapmış olduğu trafik eğitimi programına katıldı.Kanuni Ortaokulu^nda yapılan etkinliğe İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk de katıldı.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.