GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veren El ile Alan El Buluştu

Veren El ile Alan El Buluştu

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Deniz Yıldızı Derneği, yaklaşık iki aylık çalışmayla Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı Bölge Ortaokulu’ndaki öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına daha rahat girmelerine yardımcı oldu.

    Okulumuz öğrencilerini ziyaret ettikten sonra hazırlıklara başlayan dernek yönetimi,  çocukların tamamını içeren sağlık, giyim ve ders araç gereçlerinden oluşan bir çalışma başlattılar. Çalışma ile öğrencilere yazlık kışlık ayakkabıları + kramponları, elbise, kırtasiye araçları, diş fırça ve macunu verildi. Ayrıca her öğrenciye hastanede kulak burun boğaz ve göz muayenesi yapıldı.

          Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı Bölge Ortaokulu’ndaki tören Başkan Emine Acar´ın konuşması ile başladı.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt  yapılan bu özverili çalışmadan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederken, veren el ile alan eli buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. “Verebilmek, eli açık olabilmek çok önemli bir haset.Deniz Yıldızı Derneği ile eğitime yönelik çalışmalarımız uzun süredir devam ediyor. İnşallah birlikte birçok faaliyete de imza atacağız.” Dedi.

 

Çalışmaya ilgi ve katkılarından dolayı Defacto, Güreller Kırtasiye, Tekinler Kol.Şti, Gökalp Eczanesi, Ada Hastanesi temsilcilerine plaket verildi.
Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.