GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Giresun Şubesi Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyaret Etti

Yeşilay Giresun Şubesi Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyaret Etti

Yeşilay Giresun Şube Başkanı Yusuf Enes C?olaker beraberinde Giresun YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) personelleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

6 Temmuz 2021 Salı günü gerçekleşen ziyarette Şube Başkanı Yusuf Enes C?olaker, Yeşilay'ın faaliyetleri ve YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi)'nde verilen hizmetler hakkında Müdürümüz Tosunoğlu'na bilgiler verdi. Bağımlılıkla mücadele kapsamında yürütülen ve planlanan faaliyetler konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bağımlılığın her türlüsü ile mücadelenin önemine vurgu yaparak, Yeşilay'la işbirliği içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerin, bağımlılıkla mücadele konusunda farkındalığın artırılmasına olumlu katkı sağladığını dile getirdi.

Yeşilay Şube Başkanı C?olaker, misafirperverliğinden ve bağımlılıkla mücadele faaliyetlerine verdikleri destekten dolayı Müdürümüz Tosunoğlu'na teşekkür etti.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.