GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zümre Toplantısı Yapıldı

Zümre Toplantısı Yapıldı

     2014-2015 ikinci dönem zümre başkanları toplantısı Giresun Fen Lisesi, Mustafa Kemal Ortaokulu ve Yeşilgiresun İlkokulu’nda yapıldı.

 

     Branş bazında yapılan toplantılarda sınıfları ziyaret ederek değerlendirmelerde bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT, ilimizin TEOG Sınavında bütün derslerden Türkiye ortalaması üzerinde olduğunu belirterek öğretmenlerimize teşekkür etti. . Sayın Akkurt “Yenilenen öğretim programları değiştikten sonra programın sınıfa yansıtılmasında en büyük emek siz değerli öğretmenlerimizin olacaktır. Tabi ki bu süreç kolay bir süreç değildir. Bunun için zümre toplantılarını yeni programa uygun, aktif öğrenme yöntemleri kullanılarak  hazırlanan örnek sunumların yapıldığı, sınıf dışı öğrenme ortamları oluşturmak için karşılıklı fikir alışverişi yapıldığı, 21. Yüzyıl çocuklarının dünyalarına girebilmek için neler yapacağımızın planlandığı branş paylaşım toplantılarına dönüştürmeliyiz. “ dedi.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.