GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
14 Şubat 2020 Cuma Günü İl ve İlçelerimizdeki Eğitim Öğretim Durumu
![14 Şubat 2020 Cuma Günü İl ve İlçelerimizdeki Eğitim Öğretim Durumu](/meb_iys_dosyalar/2020_02/13180050_14_Yubat_2020_kar_yaYYYY_tatil_haberi_manYeti.jpg)
Olumsuz hava koşulları ve buzlanma dolayısıyla 14 Şubat 2020 Cuma günü il ve ilçelerimizdeki eğitim öğretim durumu aşağıda belirtilmiştir. Buna göre;
1- Doğankent ve Çamoluk ilçeleri genelinde (Köyler dahil)14.02.2020 Cuma günü Örgün ve Yaygın eğitimde eğitim öğretime 1 (Bir) gün süreyle ara verilmiştir.
2- Şebinkarahisar ve Eynesil ilçelerinde eğitim öğretime devam edilecek olup, sadece Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.