17 OCAK 2022 PAZARTESİ GÜNÜ İL VE İLÇELERİMİZDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU
![17 OCAK 2022 PAZARTESİ GÜNÜ İL VE İLÇELERİMİZDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU](/meb_iys_dosyalar/2022_01/16230242_KAR_TATYLY_HABER_MANYETY_VALYLYK.jpg)
Olumsuz hava koşulları ve buzlanma dolayısıyla 17 Ocak 2022 Pazartesi günü il merkezi ve ilçelerimizdeki eğitim öğretim durumu aşağıda belirtilmiştir.
Buna göre;
- Çanakçı, Dereli, Doğankent, Eynesil, Görele, Güce ve Yağlıdere ilçelerinde, yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle tüm eğitim kademelerinde eğitim öğretime 17.01.2022 Pazartesi günü 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.
- Merkez İlçe, Bulancak (Yalıköy Şh. Pilot Tğm. Barış Çakır İlkokulu/Ortaokulu hariç), Espiye, Keşap, Piraziz ve Tirebolu ilçelerindeki köy okullarında eğitim öğretime 17.01.2022 Pazartesi günü 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir. Bu ilçelerin merkezlerinde bulunan okullarımızda ise eğitim öğretime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz ise 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.