GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

21 OCAK 2022 CUMA GÜNÜ İL VE İLÇELERİMİZDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU

21 OCAK 2022 CUMA GÜNÜ İL VE İLÇELERİMİZDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU

Giresun'da hafta sonu başlayan ve hafta içi de etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle 21 Ocak Cuma günü Çamoluk ilçesinde tüm okullarda, 7 ilçede de köy okullarında ve 7 ilçede de sadece taşımalı eğitim öğretime Bir (1) gün ara verildi.

Giresun İl Merkezinde sadece köy okullarından eğitim öğretime 21 Ocak Cuma günü Bir (1) gün ara verilmiş olup, İl Merkezinde bulunan okullarda eğitim öğretime devam edilecektir. İl Merkezinde "Taşımalı Eğitim" kapsamındaki öğrenciler ise Bir (1) gün izinli sayılacaklardır.

ÇAMOLUK İLÇESİNDE OKULLARDA EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLDİ

Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle;  Çamoluk ilçesinde tüm eğitim kademelerinde eğitim öğretime 21 Ocak Cuma günü Bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Çamoluk İlçesinde, engelli ve hamile kamu personelleri de aynı gün idari izinli sayılacaklardır.

KÖY OKULLARINDA VE TAŞIMALI EĞİTİME BİR (1) GÜN ARA VERİLEN İLÇELER

Dereli (Yavuzkemal Beldesi dahil), Espiye (Soğukpınar Beldesi dahil), Eynesil (Ören İlkokulu/Ortakulu dahil), Görele (Çavuşlu Beldesi hariç), Keşap (Yolağzı ve Karabulduk dahil) ve Tirebolu ilçelerindeki köy okullarında eğitim öğretime 21 Ocak Cuma günü Bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.  Bu ilçelerin merkezlerinde bulunan okullarda ise eğitim öğretime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrenciler ise Bir (1) gün izinli sayılacaklardır.

SADECE TAŞIMALI EĞİTİME ARA VERİLEN İLÇELER

Alucra, Bulancak, Çanakçı, Doğankent, Güce, Şebinkarahisar ve Yağlıdere ilçelerinde ise 21 Ocak Cuma günü, sadece Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz Bir (1) gün izinli sayılacaklardır.

Yüz yüze eğitim öğretime ara verilen okullarda eğitim öğretime uzaktan eğitim sistemi ile devam edilecektir.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.