GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4. İYİLİK OKULU ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

İlimiz Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi "4. İyilik Okulları Ödülleri 2019"da Türkiye Üçüncüsü...
4. İYİLİK OKULU ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

"Onlar Yarıştı İyilik Kazandı"


Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Deniz Feneri Derneği ve ÖNDER-İmam Hatipliler Derneği iş birliğinde Türkiye'deki tüm imam hatip ortaokulları ve anadolu imam hatip liselerinde başarıyla uygulanan "Anadolu İmam Hatip Liseleri Uygulamalı İyilik Proje Yarışması" ile Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Deniz Feneri Derneği ve iş birliğinde özel okullarda ikinci defa gerçekleştirilen "Özel Liseler Uygulamalı İyilik Yarışması" ödül töreni, 26 Eylül 2019 Perşembe günü Ankara'da MEB Şura Salonunda gerçekleştirildi.

 

Ödül törenine; TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler, Ak Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Fatih Ünal, Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Mehmet Cengiz, Önder İmam Hatipliler Derneği Ankara Şube Başkanı Enes Şişman, diğer kurum ve kuruluşların temsilcileri ile okulların yönetici, öğretmen ve öğrencilerle davetliler katıldı.

 

4. İyilik Okulu Ödülleri 2019'da yapılan değerlendirme sonucu, İlimizden Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi "İlmek İlmek Destek" isimli projesiyle 3.lük ödülüne layık görülmüştür.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Okulumuzun başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu tür faaliyetlerin, öğrencilerimizin akademik bilgi yanında manevi değerlerimizi de benimsemeleri açısından büyük önemi olduğunu dile getirerek, projenin hazırlık ve yürütülmesinde emeği geçen yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.

 

Konuşmaların ardından dereceye giren projeler ve okullara ödülleri verildi.

 

4. İyilik Okulu Ödülleri 2019 "Anadolu İmam Hatip Liseleri Uygulamalı İyilik Proje Yarışması" kategorisinde ödüle layık görülen projelerin isimleri ve okulları şu şekilde belirlenmiştir:

 

1. Görme Engelliler İçin Dokunsal Eğitim Materyalleri Ve Haritalar - Şehit Fatih Kalu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi /Yunusemre/Manisa

2. Annesinin Kaderini Omuzlayan Miniklere İyilik - Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi/ Sultangazi/ İstanbul

3. İlmek İlmek Destek - Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi/Bulancak/Giresun

4. İyilik Benim Elimde - Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi / Adapazarı / Sakarya

 

27-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.