GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADA HASTANESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK

ADA HASTANESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK

Özel Giresun Ada Hastanesi Başhekimi Dr. Cenap Damcı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu ziyaret ederek, Ada Hastanesi olarak ihtiyaç sahibi Giresunlu öğrencilerimize ulaştırılmak üzere 100 adet tablet bağışladı.

Ziyarette Dr. Cenap Damcı, Giresun Ada Hastanesi olarak 12 yıldan bu yana ilimiz ve çevre illere kaliteli hizmet vermeye devam ettiklerini aynı zamanda Giresun'da çeşitli kişi ve kurumlara da destekte bulunduklarını ifade etti. Dr. Damcı sözlerinin devamında 2020 yılının ülkemiz ve ilimiz için oldukça zor geçtiğini okulların kapanması sonucunda tüm eğitim sisteminin uzaktan eğitime dönüştüğünü ve bunun sonucu olarak evlerde ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim almakta zorlandıklarının altını çizerek, eğitimle ilgili üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da eğitime verdikleri destekten dolayı Başhekim Cenap Damcı'ya teşekkür ederken; Özel Giresun Ada Hastanesi tarafından bağışlanan 100 adet tablet bilgisayarın ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılacağını dile getirdi.

22-02-202122-02-2021

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.