GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımızın Çalışma Fasiküllerine İlimizden Destek

Bakanlığımızın Çalışma Fasiküllerine İlimizden Destek

Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize ek kaynaklarla destek olmak amacıyla 4. sınıflara yönelik hazırlanan çalışma fasiküllerinin üçüncü ve dördüncü üniteleri yayımlandı.  

 

Söz konusu fasiküllere İlimiz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından Sosyal Bilgiler alanında hazırlanan sorular ile katkı sağlanmıştır.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Tosunoğlu, Bakanlığımızın Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün örnek soru, çalışma fasikülleri, kazanım kavrama testleri beceri temelli testler, tekrar testleri vb. birçok çalışmasına il olarak katkı sağladığımızı ifade ederek, bu çalışmalara il genelindeki tüm öğretmenlerimizin destek vermesini istedi. İl Ölçme Değerlendirme Merkezi çalışanları başta olmak üzere söz konusu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Dördüncü sınıflar için serinin birinci ve ikinci ünitelerinden oluşan 11 fasikül, daha önce yayımlanmıştı. 

 

Bakanlığımızca yeni paylaşılan fasiküller 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı'nın üçüncü ve dördüncü ünitelerini kapsayan Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din kültürü ve Ahlak bilgisi, Sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinden çoktan seçmeli sorular ve etkinlikler içeriyor.   

 

İlkokul 4. Sınıf,  3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri için TIKLAYINIZ.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.