GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BASKETBOL POTALARINI MESLEK LİSELİLER YAPACAK...

BASKETBOL POTALARINI  MESLEK LİSELİLER  YAPACAK...

Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasındaki işbirliği gereğince gençlerimizin kullanımına sunulmak üzere ilimizde yapılacak olan 151 adet basketbol potasının yapım işi Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal Teknolojileri alanı öğretmen ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilecektir.

 

Bu amaçla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut tarafından protokol imzalanırken, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sabri Kostakoğlu ile Gençlik ve Spor Şube Müdürü Sefa Öztürk de hazır bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, mesleki eğitime verdikleri önemi vurgulayarak meslek lisesi öğrencilerinin bilgi ve becerilerini hayata geçirmeleri, tecrübe kazanmaları ve aranan, kalifiye meslek elemanı olarak yetişebilmeleri için bu tür çalışmaların yararlı olduğunu belirtti.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ise basketbol potası yapım işinin meslek lisemizden talep edilmesinin, meslek liselerinin eğitim-öğretim ve üretim gücünün desteklenmesi bakımından önemli olduğunu dile getirdi.

 

İl Müdürlerimiz protokol kapsamındaki faaliyetleri yürütecek Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerine çalışmalarında şimdiden kolaylıklar diledi.

19-03-202119-03-202119-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.