GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BENİM AİLEM KAZANIYOR" PROJESİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİAile içi etkileşim teşvik edilerek aile bağlarını güçlendirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, toplumsal sosyalleşmeye katkıda bulunmak ve bilgi düzeyini artırmak amacıyla Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Benim Ailem Kazanıyor" adlı proje yürütülmektedir.

Proje kapsamında ilimizde uygulanacak bilgi yarışmasıyla amaç; aile bağlarını güçlendirmek, aileler arası kaynaşmayı artırmak, aileye okuma alışkanlığı kazandırmak ve teknoloji kullanımını bilinçli hale getirmektir. Proje dâhilinde yapılacak olan yarışmada il komisyonunca belirlenen kitaplar her ilçeden belirlenen 10 aile tarafından okunacak olup ilçe birincileri ilde düzenlenecek olan final yarışmasına katılmaya hak kazanacaktır.

Bu kapsamda proje tanıtım toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ertuğrul Tosunoğlu'nun katılımlarıyla 21 Kasım 2023 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşmiştir. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi Şube Müdürü Şakir Marancı, her ilçeden proje sorumlusu şube müdürü, AR-GE birimi proje koordinatörü ve merkez ilçe ortaokul ve liselerden proje koordinatörleri katıldı. Toplantıda projenin amaçlarının yanında proje uygulama ve değerlendirme süreci anlatıldı.

21-11-202321-11-202321-11-202321-11-2023

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.