GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Uzatıldı

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Başvuruları Uzatıldı

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı Bekir Tuncer ile Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Özarslan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu makamında ziyaret etti.

9 Eylül 2021 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı Bekir Tuncer ve Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Özarslan Müdürümüz Tosunoğlu'na 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olması ve başarılı geçmesi dileklerini iletti.

Ziyarette ayrıca, Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı başvurularının 26 Eylül 2021 tarihine kadar uzatıldığı, başvuruların on-line olarak yapılabildiği ve elektronik ortamdaki sınavın 4-31 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

Müdürümüz Tosunoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülkemizin bilim ve teknolojideki "Milli Teknoloji Hamlesi' doğrultusunda, Deneyap Teknoloji Atölyeleri ile geleceğin mühendislerini, teknoloji girişimcilerini ve liderlerini yetiştirmek amacıyla insan kaynağımızın nitelikli, donanımlı ve üretken hale getirilmesinin amaçlandığını belirtti.

Müdürlük olarak Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili takvimin okullarımıza duyurulduğunu, okulların açılması ve başvuru süresinin uzatılmasıyla ilimizden katılımın daha da artacağını dile getirdi. 

09-09-202109-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.