GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DUYURU: 22 MART 2022 SALI GÜNÜ İL GENELİNDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU

DUYURU: 22 MART 2022 SALI GÜNÜ İL GENELİNDEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU

 

Meteorolojiden alınan bilgiler ışığında; Kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle, Giresun'da 22 Mart 2022 Salı günü 11 ilçedeki Köy okullarında eğitim öğretime ara verildi. Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler ise İdari izinli sayılacaklardır.

GİRESUN İL MERKEZİNDE:

İl Merkezindeki okullarda yüz yüze eğitime devam edilecektir.

Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrenciler aynı gün İdari izinli sayılacaklardır.

Köy okullarında (Duroğlu Şh. Zafer Konak İO/OO, Duroğlu İ.H.O.O, Ülper İO ve YBO hariç) eğitim öğretime, 22 Mart 2022 Salı günü 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.

KÖY OKULLARI VE TAŞIMALI EĞİTİME ARA VERİLEN İLÇELER:

Bulancak (Yalıköy Şehit Üsteğmen Barış Çakır İO/OO hariç), Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Güce (Düzçukur BSİO, Boncukçukur BSİO ve Şehit Muammer Dur BSİO hariç), Keşap, Piraziz, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerine bağlı Köy okullarında eğitime öğretime, 22 Mart 2022 Salı günü 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir. Bu ilçelerin merkezinde bulunan okullarda yüz yüze eğitim öğretime devam edilecek olup, Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrenciler aynı gün İdari izinli sayılacaklardır.

EĞİTİME DEVAM EDİLEN İLÇELER:

Alucra, Çamoluk, Eynesil, Görele ve Şebinkarahisar ilçelerinde ise eğitim öğretime normal olarak devam edilecektir.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.