GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK İZLEME VE DEĞERLENDİRME ORTAK SINAVI UYGULANDI

DYK İZLEME VE DEĞERLENDİRME ORTAK SINAVI UYGULANDI

Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 15 Ocak 2022 Cumartesi günü ülke genelinde Destekleme ve Yetiştirme Kursları İzleme ve Değerlendirme Ortak Sınavı gerçekleştirilmiştir.

Sınavın ilimizdeki ayağı, Bakanlığımızca örneklem usulüyle belirlenmiş, 8 ilçedeki okullarımızda bulunan 82 kurs şubemizde, saat 10.00'da uygulanmıştır. Ortak sınav saat 10.40 itibariyle başarıyla tamamlanmış herhangi bir sorun yaşanmamıştır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, sınavın yapıldığı okullarımızdan bazılarını ziyaret ederek yerinde gözlemlerde bulundu.

 

Müdürümüz Tosunoğlu, uygulamanın oldukça faydalı olduğunu belirterek öğrencilerimizin uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitimde bugüne kadarki gelişimlerinin ve kazanımlarının değerlendirilmesi bakımından önemine vurgu yaptı. Öğrencilerimize kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak için nitelikle eğitim kadromuzla el birliğiyle çalıştığımızın altını çizdi.

17-01-202217-01-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.