GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-Twinning İl Koordinatörümüz Ödül Aldı
![e-Twinning İl Koordinatörümüz Ödül Aldı](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_01160618_12020028_411557632370098_2869633397651260443_n.jpg)
17-18 Eylül 2015 tarihinde Ankara’da yapılan e Twinning İl Koordinatörleri Toplantısında ilimizde yapılan çalışmalar ve alınan başarılı sonuçlar nedeniyle İl Koordinatörü Ekrem GENÇ ödül almıştır. İlimizde halen e Twinning portalına kayıtlı 94 öğretmen, aralarında bir Avrupa Kalite Etiketi ve altı Ulusal Kalite Etiketi bulunan 15 proje yürütülmektedir. 2015-2016 eğitim öğretim yılında proje yapmak isteyen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar dileriz.