GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim-Bir-Sen Heyetinden, Müdürümüz Tosunoğlu'na Geçmiş Olsun Ziyareti

Eğitim-Bir-Sen Heyetinden, Müdürümüz Tosunoğlu'na Geçmiş Olsun Ziyareti

İlimizde yaşanan afet sonrası yürütülen çalışmaları yerinde görmek amacıyla Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezince görevlendirilen Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette, 22 Ağustos tarihinde yaşanan aşırı yağışlar sonucu oluşan afet ve sonrasında yürütülen çalışmalarla ilgili görüş alış verişine bulunuldu.

Memur-Sen Giresun İl Başkanı Muhammet Sarı'nın da hazır bulunduğu ziyarette Genel Başkan Vekili Selvi ve Genel Başkan Yardımcısı Yayla, Dereli ve Doğankent ilçeleri başta olmak üzere sel ve heyelandan zarar gören ilçelerimizdeki izlenimlerini ve afette yaşanan can kayıplarından duydukları üzüntüyü dile getirerek geçmiş olsun temennisinde bulunurken, devletimizin tüm imkanlarını seferber ettiğini, eğitim camiası olarak da yaraların en hızlı şekilde sarılması için el birliğiyle çalışıldığını vurguladı.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da, ziyaretleri için Genel Başkan Vekili Selvi, Genel Başkan Yardımcısı Yayla ve İl Başkanı Muhammet Sarı'ya teşekkür ederek sendika çalışmalarında başarılar diledi. Devletimizin afet sonrası çalışmalarına, eğitim camiası olarak destek verdiklerini, yönetici ve öğretmenlerimizin okullarımızın ve zarar gören esnafımızın temizlik çalışmalarına yardımcı olarak güzel bir dayanışma örneği sergilediklerini ifade etti.

28-08-202028-08-2020

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.