GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ AKREDİTASYONUNDA İKİ BAŞVURUMUZ KABUL EDİLDİ

ERASMUS+ AKREDİTASYONUNDA İKİ BAŞVURUMUZ KABUL EDİLDİ

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 2021-2027 ERASMUS+ Akreditasyonu Dönemi teklif çağrısına çıkılmış olup, başvuruları kabul edilen kurumların proje başvuruları öncelikli olarak desteklenmektedir.

 

Söz konusu öncelikten yararlanmak amacıyla Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başvurusunu yaptığımız; 2021-2027 ERASMUS+ Akreditasyonu dönemini kapsayan 2 (iki) projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.

 

Teklif çağrısı döneminde ülke genelinde Okul Eğitimi alanında sunulan 240 başvurudan 81'i, Yetişkin Eğitimi alanında ise 98 başvurudan 20'si uygunluk kriteri incelemesini geçerek içerik değerlendirmesine alınmış ve bağımsız dış uzmanlar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda desteklenmesine karar verilmiştir.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu sonuçlarla ilgili değerlendirmesinde; Önümüzdeki yedi yılı kapsayan ERASMUS+ proje başvurularında kurumumuza öncelik sağlayacak bu akreditasyon başvurularının hazırlanması ve kabulünde emeği geçen herkese çok teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

 

16-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.