GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Bulut'un Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Bulut'un Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut beraberinde Spor Şube Müdürü Halil Demirel ve Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan Özarslan ve Gençlik liderleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Gençlik lideri gençlerimizin Müdürümüz Tosunoğlu'na çiçek sunduğu ziyarette; Yaklaşan yaz mevsimiyle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde yürütülen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi başta olmak üzere gençlerimizin hizmetine sunulan Gençlik Kampları, Yaz Spor Okulları ve Gençlik Merkezlerinde yapılacak faaliyetlerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

İl merkezi ve ilçelerimizde bulunan Gençlik merkezleri ve spor tesislerinin, çocuk ve gençlerimiz tarafından daha aktif kullanımı konusunda görüş alış verişinde bulunarak işbirliği konusunda mutâkabat sağlandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, aylardır kısıtlamada bulunan gençlerimizin, kademeli normalleşmeyle birlikte sportif faaliyetlere yönelmesinin, fiziki ve ruhsal açıdan gelişmelerine ve rahatlamalarına olanak sağlayacağını dile getirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ise müdürlük olarak tüm tesis ve imkanlarıyla çocuk ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşların hizmetinde olduklarının altını çizdi.

08-06-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.