GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı 10 yaşında!

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı 10 yaşında!

Eğitim Öğretim ortamlarında uygulanan yenilikçi yöntemlerin, tekniklerin ve içeriklerin paylaşılarak yaygınlaştırılması, özgün çalışmaların ön plana çıkarılması ve böylece bu çalışmaların model alınması amacıyla "Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı" düzenlenecektir.

Giresun Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından her yıl düzenlenen "Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı"nın bu yıl onuncusu 1 Kasım 2023 tarihinde Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde (Uygulama Oteli) gerçekleşecektir.

İyi örnek teşkil eden çalışmaların bir araya geldiği çalıştayda, atölye çalışmaları, poster sunumları ve konferans yer alacaktır. Her yıl yaklaşık 500 öğretmen/idarecinin buluştuğu bu eğitim şölenine "İyi Örnek Başvuruları" 7-20 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Başvurularla ilgili gerekli açıklamalar ve başvurular Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-Ge Birimi internet sitesinden yapılacaktır.

https://giresunarge.meb.gov.tr/www/giresun-egitimde-iyi-ornekler-calistayi/icerik/77

07-09-2023

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.