GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN VELİLERE MEKTUP

GİRESUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN VELİLERE MEKTUP

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul-veli-öğrenci işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla ''Veliye Mektup'' isimli yerel proje yürütülmektedir. Bu kapsamda her yıl il genelinde yaklaşık 60.000 mektup velilerimize gönderilmektedir. Bu yıl da Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan mektuplar, okullarımız tarafından her velimize özel olarak ulaştırılmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yürütülmekte olan "Veliye Mektup" projesi ile öğrencilerimizin; Planlı programlı yaşamalarına veli katkısının artırılması, zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunulması, sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirilmesi için bilgilendirilmesi ve motive edilmesi, zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması konularında okul ? veli arasındaki iletişimin sıcak tutulmasının, bu sayede ilimizdeki eğitim öğretim kalitesinin daha da artırılmasının hedeflendiğini dile getirdi. Veliye Mektup" projesiyle ilgili velilerimizden olumlu dönütler alındığını ve çalışmanın yıl boyunca devam edeceğini belirterek "ilimizdeki tüm velilerimize ulaşmayı amaçlamaktayız.'' İfadelerini kullandı.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.