GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun İl Milli Eğitim'den Büyük Başarı

Giresun İl Milli Eğitim'den Büyük Başarı

TÜBİTAK - Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığınca, lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencilerimizi temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen, 51. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması"na il geneli okullarımızdan yapılan proje başvurularından TÜBİTAK tarafından yapılan değerlendirme sonucu, İlimizden 12 proje, Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Samsun Bölge Yarışmasında sergilenmeye layık görülmüştür.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, projelerin hazırlık ve başvuru sürecinde özverili çalışma gösteren ilçe yöneticilerini, okul müdürlerini, öğrencilerimize danışmanlık yapan öğretmenlerimizi ve özellikle proje çalışmalarını yürüten öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

23-02-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.