GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GİRESUN'DA MESLEK LİSELERİMİZ DEPREM BÖLGESİ İÇİN SOBA ÜRETİYOR
![GİRESUN'DA MESLEK LİSELERİMİZ DEPREM BÖLGESİ İÇİN SOBA ÜRETİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_02/16180427_5eeef322-7a97-4cfd-9fb1-b2988035a409.jpg)
Giresun Valiliğimiz koordinesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürüttüğümüz deprem bölgesine yönelik çalışmalar kapsamında; meslek liselerimizde açık alan için ve çadır içi soba üretimlerine başlanmış olup, üretilen sobalar AFAD koordinesinde deprem bölgelerine ulaştırılmıştır. Mesleki liselerimizdeki soba üretimine aralıksız olarak devam etmektedir.