GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖRELE TAŞLIK KÖYÜ İLKOKULUNDA ÖĞRETMEN, VELİ VE MEZUNLAR EL ELE VERDİ

GÖRELE TAŞLIK KÖYÜ İLKOKULUNDA ÖĞRETMEN, VELİ VE MEZUNLAR EL ELE VERDİ

İlimiz Görele İlçesine bağlı Taşlık köyünde Okul Müdürü Kamil Özdemir ve gönüllü öğretmenlerimiz eğitime katkı amacıyla görev yaptıkları okulu boyuyor.

İlçeye 18 kilometre uzaklıkta, 6 derslikten oluşan ve 47 öğrencinin öğrenim gördüğü Taşlık Köyü İlkokulu'nda Okul Müdürü olarak görev yapan Kamil Özdemir ve gönüllü öğretmenlerimiz, örnek bir davranış sergileyerek görev yaptıkları okulun iç ve dış mekânlarını boyamaya başladı.

Taşlık Köyü İlkokulu mezunları ile velilerin işbirliğinde temin edilirken, okulda 8 yıldır müdür olarak görev yapan Kamil Özdemir ve gönüllü öğretmenler de işçiliğini yaparak boya çalışmalarını sürdürüyor.

Okul Müdürü Kamil Özdemir, "Bir öğretmen sadece ders anlatan değil aynı zamanda bulunduğu çevreyi de güzelleştirmelidir. Okulumuzun boya ihtiyacını görev okulun eski mezunlarının katkılarıyla boya temin edilince biz de okulun öğretmenleri olarak okulumuzu boyadık. El birliğiyle okulumuzu öğrencilerimiz için daha da güzelleştirmeye çalıştık." bilgisini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu yaptığı değerlendirmede; Görele Taşlık Köyü İlkokulunda yürütülen çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapılan çalışmaların okul ? veli işbirliğini sergilemesi yanında mezun öğrencilerinin vefasına da güzel bir örnek olduğunu dile getirdi.

Taşilık Köyü İlkokulu yönetici ve öğretmenlerine, velilerimize ve mezun öğrencilerimize çalışmaya verdikleri destek ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek kolaylıklar diledi. 

02-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.