GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezinden Okullarımıza Maske Desteği

Halk Eğitimi Merkezinden Okullarımıza Maske Desteği

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Giresun Halk Eğitimi Merkezini ziyaret ederek, koronavirüsle mücadele kapsamında yürütülen tek kullanımlık maske üretim çalışmalarını yerinde inceledi.

14 Mayıs 2020 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'na, Kurum Müdürü Salih Uzun tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Ziyarette ayrıca, okullarımızın örgün eğitime başlama ihtimaline karşı öğrencilerimizin ve okul çalışanlarının ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Giresun Halk Eğitimi Merkezi tarafından üretilen 10.000 adet tek kullanımlık maskenin, Giresun Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu' nun da katılımıyla okullarımıza dağıtımı yapıldı.

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu; Covid-19 salgınının başladığı günden itibaren eğitim camiası olarak mücadele çalışmalarına her türlü desteği verdiğimizin altını çizdi.

Müdürümüz Tosunoğlu maskelerin dağıtımı sonrası; "Halk Eğitimi Merkezimizde önce el marifetiyle yapılan, daha sonra ise kurulan "Otomatik Kesim ve Pile Makinesi" ile seri bir şekilde yapılan maske üretim çalışmalarını büyük bir takdirle karşılıyorum, üretim sürecinde gösterdikleri özverili çalışma ve emekten dolayı Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Salih Uzun ile tüm yönetici, öğretmen ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." diye konuştu.

14-05-202014-05-202014-05-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.